PLENFR

MISJA

Tworzenie biżuterii modowej dla każdego i na każdą okazję poprzez kreowanie własnego, rozpoznawalnego stylu na rynku krajowym i międzynarodowym.

 

WIZJA

Rozwój Polish Fashion Jewellery w segmentach "private label" oraz marek własnych (jubilerstwo, fashion) na rynku polskim i międzynarodowym.

 

HISTORIA

Nasza przygoda z projektowaniem i produkcją biżuterii modowej rozpoczęła się kilka lat temu.

Kompleksowo obsługujemy topowe marki odzieżowe, oferując im idealnie zaprojektowaną i dobraną biżuterię do sezonowych i okazjonalnych kolekcji.

 

O PRODUKTACH

Do tworzenia naszej biżuterii używamy najwyższej jakości materiałów. Są to przede wszystkim kamienie naturalne, kryształy, koral, perła hodowlana, ceramika, skóra, sznurki lniane i bawełniane lakierowane. Wszystko wykańczamy metalowymi elementami antyalergicznymi (bez niklu), a na życzenie klienta elementami srebrnymi. Ciągle czuwamy nad najwyższą jakością produktów, dlatego z całą odpowiedzialnością i satysfakcją udzielamy dwóch lat gwarancji.

 

O PRODUKCJI

Naszą biżuterię tworzymy od projektu do finalnego produktu, dlatego przyjmujemy małe i duże, jednorazowe lub cykliczne zlecenia, najczęściej jednak (jak zwykle to bywa) – te „na już i na wczoraj”.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oraz zawsze służymy swoim doświadczeniem w realizacji wspólnych projektów.

Copyright © 2021 Polish Fashion Jewellery.